#StandWithUkraine

Click to support
ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ

09.11.2022

09.11.2022 року викладач Труфен Людмила Іванівна провела відкрите заняття зі здобувачами  освіти І курсу (ПЗСО) спеціальності Медсестринство ОПП Сестринська справа Чернівецького медичного фахового коледжу з навчального предмету «Хімія». Тема заняття: «Солі, їх поширення в природі. Середні та кислі солі».

Актуальність даної теми полягає у тому, що солі накопичуються у людському організмі. Надмірне накопичення призводить до затримки рідини, набряків, підвищення кров’яного тиску, а також сіль накопичується у суглобах, нирках, що викликає різні захворювання. Дефіцит солі створює проблеми в нормальному функціонуванні організму. Якщо тривалий час повністю відмовлятись від солі, то в людини виникає слабкість, нудота, втрата апетиту. Добова потреба кухонної солі у дорослої людини становить близько 6 грамів.

Методичною метою заняття було удосконалення методики активації пізнавальної діяльності студентів у процесі роботи з дидактичним  та наочним матеріалом, вміння застосовувати набуті на занятті знання під час складання хімічних формул, написанні рівнянь реакцій, розв’язування задач.