#StandWithUkraine

Click to support
ВІДЗНАЧЕННЯ НАЙКРАЩИХ ПРЕДСТАВНИКІВ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ З НАГОДИ ДНЯ СТУДЕНТА « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІДЗНАЧЕННЯ НАЙКРАЩИХ ПРЕДСТАВНИКІВ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ З НАГОДИ ДНЯ СТУДЕНТА

17.11.2021

Сьогодні, 17 листопада, у День студента, в Чернівецькій обласній державній адміністрації відзначили найкращих представників студентської молоді. Серед них – голова студентської ради Чернівецького медичного фахового коледжу, студент ІV курсу ОПП “Лікувальна справа” Тимофій ПІСЬМЕННИЙ, нагороджений Подякою Департаменту освіти і науки ЧОДА, за відмінні успіхи та активну життєву позицію.

«Ви, студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України», – розпочала зустріч заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина ІСОПЕНКО.
«Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Переконаний, сплине незначний час, і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави», – звернувся до присутніх Михайло ПАВЛЮК, заступник голови обласної ради.
«Успіх у житті – це так само просто, як бути хорошим студентом. Все, що вам потрібно зробити, – це наполегливо попрацювати і зробити найкращий постріл. Бажаємо здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з Вами радість чудових студентських років!» – підсумувала директорка Департаменту освіти і науки Людвига ЦУРКАН.