#StandWithUkraine

Click to support
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ

16.05.2023

15 травня 2023 року відбулося засідання Регіональної Ради Ордена Святого Пантелеймона у Чернівецькій області, на якому визначали переможців цьогорічного Регіонального конкурсу, які будуть представляти Буковину на загальноукраїнському рівні.

Представлено дві номінації: «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для військових медиків) та «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для цивільних медпрацівників).

Як відзначила голова Регіональної Ради Ордена Святого Пантелеймона у Чернівецькій області Наталія ГОПКО, обрати найбільш гідних членам Ради було важко, оскільки кандидатури всіх представлених на конкурс номінантів є дуже сильними.

Після перегляду презентацій кандидатів та обговорень відбулося голосування, за результатами якого переможцями Регіонального етапу конкурсу на відзнаку Ордена Святого Пантелеймона у Чернівецькій області визнано: Олександра СКОРЕЙКА серед військових медиків. 

Саме Олександр СКОРЕЙКО буде у цій номінації представляти Чернівецьку область на загальноукраїнському рівні конкурсу. 

Вітаємо наших колег із високою нагородою та бажаємо подальших професійних успіхів!

СПІЛЬНО РУХАЄМОСЯ ДО ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!