#StandWithUkraine

Click to support
ВІТАЄМО З ДНЕМ СТУДЕНТА!!! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІТАЄМО З ДНЕМ СТУДЕНТА!!!

16.11.2021

Дорогі студенти, молодь, вітаємо з Днем студента. Ви – найбільш волелюбні та незалежні, креативні, які постійно надихаєте нас. Ви є генераторами позитивних змін, емоцій!

На сьогодні, в Коледжі навчається близько 800 студентів. Тут створено всі умови для всебічного розвитку студентства і приємно, що саме ви, студенти-медики, гідно проявляєте себе в навчанні, творчості, студентському самоврядуванні, спорті, волонтерстві, просвітницькій діяльності.

Завдяки Вашій наполегливій праці коледж один із кращих закладів фахової передвищої освіти в Україні. Ви гідно презентуєте його серед медичних закладів освіти.

Потужно розвивається в коледжі студентське наукове товариство. Ви є не тільки учасниками, а й переможцями Міжнародних конгресів серед студентів та молодих вчених, всеукраїнських конференцій. На високому рівні в коледжі організовано студентське самоврядування. Члени студради залучені до процесів формування та реалізації освітньої політики коледжу. З ініціативи здобувачів цьогоріч відбулася І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, присвячена 210-ій річниці з дня заснування коледжу, яка об’єднала понад 100 талановитих студентів закладів освіти України.

Студенти коледжу – лідери волонтерського руху Буковини – активні учасники профорієнтаційної роботи щодо вакцинації проти COVID-19; майстер-класів з надання першої допомоги. Студенти пропагують здоровий спосіб життя та займаються спортом. Є серед студентів-медиків спортсмени, які з честю відстоюють коледж на міських, обласних та всеукраїнських змаганнях та посідають призові місця. Ми пишаємося вами! Ви заряд нашої енергії!!!

Шановна креативна молодь!

Успішного й захоплюючого вам навчання, нескінченного потоку амбіцій, прагнень, ідей, мрій і досягнень. Будьте на рівні вимог сучасного життя, насолоджуйтесь кожним днем цього щасливого часу.

Зі святом!

 

З повагою,

Директор                                                                     Фрозіна КУЗИК

Про-нагородження-студентів