#StandWithUkraine

Click to support
Вітання директора з нагоди 210-ої річниці коледжу « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Вітання директора з нагоди 210-ої річниці коледжу

13.10.2021

Золота осінь всіх нас знову єднає у день народження Чернівецького медичного фахового коледжу, щоб нагадати, як ми любимо наш коледж, гордимося ним, щоб згадати тих, хто творив його історію, примножував традиції, розбудовує, працює заради якісної медичної освіти.

Історія Коледжу дуже поважна, він належить до найдавніших закладів освіти України  і нині вже 210-ий рік з дня заснування. І впродовж усієї історії наш Коледж залишається молодим і світлим, затишним і колоритним, багатоконфесійним, бо тут здобуває освіту молодь!

Дякую за ті цінності, які має в серці кожен дотичний до закладу, за всі добрі справи, наміри,  спрямовані на розвиток медсестринства на Буковині!

Бажаю, щоб кожен із вас був щасливим, успішним, почувався у Коледжі комфортно, у безпечному освітньому середовищі, нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася в Alma mater!

Будьмо дружними і єдиними, щоб наші старання, прагнення, сили і надії допомагали Коледжу залишатися найкращим, найгарнішим. Миру і Божого благословення!

За дорученням колективу, директор Фрозіна Кузик