#StandWithUkraine

Click to support
ВІЗИТ ДО МУЗЕЮ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ ІМ. Л. КАДЕНЮК « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІЗИТ ДО МУЗЕЮ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ ІМ. Л. КАДЕНЮК

11.05.2023

 

Земля – колиска розуму, але не можна вічно жити у колисці. Більше того, Земля лише одна з планет, де можливе життя. Вихід у космос – матеріальна основа відтворення майбутнього людства.

Е. Ціолковський

11 травня 2023 року студенти І курсу групи А та другі курси спеціальності Лікувальна справа Чернівецького фахового медичного коледжу відвідали музей авіації та космонавтики ім. Л. Каденюка, який був створений в Чернівцях, як символ того, що перший космонавт Незалежної України народився в Чернівецькій області. Під час екскурсії студенти ознайомились з історією повітроплавання, починаючи від повітряних куль братів Монгольф’є, газонаповнених куль професора Шарля, перших дирижаблів до велетенських літаючих кораблів легше за повітря – дирижаблів графа Цепеліна. В межах екскурсії зроблено акцент на визначальну роль авіації в сучасних умовах війни, а також на ключовий вислів, який став сьогодні одним з найголовніших – це бажання всіх українців жити під мирним небом!

Крім моделей для огляду виставлено вузли, запчастини, прилади справжніх літаків різних часів, ці експонати студентам дозволили навіть розглядати в руках. Особливий інтерес викликали повітряний гвинт винищувача «Фоккер» 1928 року та прилад, який всі звикли називати «Чорний ящик».

Студенти дізналися про досягнення України в засвоєнні Космосу, починаючи з початку космічної ери до наших днів, про технології, які використовуються для медичних досліджень в космосі та про медичні випадки, які виникають під час польотів.

Екскурсія була інформаційно насиченою та корисною для наших студентів, що, безперечно, сприятиме формуванню цілісної особистості майбутнього медичного працівника.