#StandWithUkraine

Click to support
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО»

24.06.2021

23-24 червня 2021 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбулось урочисте вручення дипломів випускникам.
Цьогоріч випускниками коледжу є: 95 бакалаврів медсестринства, 138 фельдшерів та 97 сестер медичних.
«Це особливий випуск, адже цього року коледж відзначатиме 210-ту річницю з дня заснування, і більше року ці випускники вчилися в умовах пандемії і карантину, – зазначила директорка коледжу, к.мед.н. Фрозіна КУЗИК. – Це ті студенти, які по-особливому побачили роботу медиків і всі ті труднощі, які чекають на них попереду. Ми впевнені, що вони стануть чудовим підсиленням медичної галузі не тільки Буковини».
Найбільшою гордістю коледжу є те, що сьогоднішніми випускниками серед здобувачів ступеня вищої освіти «бакалавр» є працюючі головні та старші медсестри різних лікувальних закладів. У складних умовах епідемічної небезпеки COVID-19 зуміли поєднати навчання, роботу та сім’ю!!! Вони справжні фахівці своєї справи. Отримані дипломи бакалавра медсестринства дають їм повне право займати керівні посади в закладах охорони здоров’я.
Щиро вдячні їхнім керівникам за підтримку, спіпрацю та надану можливість своїм сестрам медичним здобути ступінь «бакалавра»!
Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
Щиро вітаємо випускників з отриманням дипломів! Бажаємо завжди мати те, що потрібно, кожного ранку прокидатися і бути впевненими, що день буде успішним. Адже життя – це дар і його потрібно цінувати і сприймати таким, яке воно є. Важливий кожний прожитий день!
Успіхів і неодмінно міцного здоров’я!