#StandWithUkraine

Click to support
Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

11.04.2019

 11 квітня відзначають Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона відзначається з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно 11 квітня, в день народження лікаря Джеймса Паркінсона, який вперше описав недугу, а символом став червоний тюльпан (навіть виведений спеціальний сорт “Доктор Джеймс Паркінсон”). Ця дата була встановлена для підвищення інформованості людей про захворювання опорно-рухової системи, причини його виникнення та наслідки.

Студенти ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» вручали пам’ятки з інформацією про недугу жителям міста. Цілком символічно, що саме червоні тюльпани отримали учасники акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона.

«Ми долучилися до світової спільноти, і свою акцію назвали «Червоний тюльпан – символ хвороби Паркінсона», розповідає директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ Фрозіна Кузик. – Ця акція покликана привернути увагу суспільства до проблем людей із цим захворюванням та їхніх родин. Ми поширюємо інформацію про цю недугу, вручаємо пам’ятку, в якій є основна інформація про цю хворобу, яка є зрозумілою пересічним громадянам».