#StandWithUkraine

Click to support
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ

08.05.2020

Дорогі волонтери Червоного Хреста і Червоного півмісяця!

Адміністрація Чернівецького медичного коледжу від щирого серця вітє Вас з Міжнародним днем Червоного Хреста і Червоного півмісяця!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

          У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Від усієї душі та щирого серця вітаємо Вас за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину та висловлює слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу неоціненну роботу, людяність, безкорисливу працю. Ми щиро вдячні Вам за за те що  Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя.

Нехай Господь сторицею воздасть за Ваше добро. Хай волонтерство розвивається і процвітає поряд з нашою Батьківщиною. Злагоди, здоров’я, невичерпної енергії благополуччя та миру!

Доземний уклін Вам, дорогі волонтери, за небайдужість й добросердечність. Зі святом!