#StandWithUkraine

Click to support
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІМУНІТЕТУ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІМУНІТЕТУ

01.03.2023

Всесвітній день імунітету – це ще одна можливість підкреслити важливість і значущість здорового способу життя, збереження головного ресурсу людини – здоров’я. Здобувачі освіти Чернівецького медичного фахового коледжу спеціальності 223 Медсестринство ІІІ курсу ОП «Лікувальна справа» та І курсу ОП «Сестринська справа» з викладачами – Іліанною БІДНОЮ та Мяр’яною БАРВІНОК провели захід
“Як зміцнювати імунітет: прості та дієві поради”.
Мета цього дня, укладена в залученні широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.
Імунітет – це здатність організму протистояти шкідливим впливам зовнішнього та внутрішнього середовища. Це система захисту організму, що охороняє здоров’я.
Важливими для формування і зміцнення імунітету є здоровий спосіб життя, достатній сон, свіже повітря, рух, загартовування, а також збалансоване раціональне харчування. Корисним буде вживання сирих овочів, фруктів та ягід, молочних продуктів, м’яса, риби, бобових, горіхів, продуктів бджільництва, зелені. А ще важливі позитивні емоції, оптимізм, гарний настрій, задоволення життям.
Нехай Ваша імунна система буде здоровою!!!