#StandWithUkraine

Click to support
Всесвітній день науки в ім‘я миру та розвитку!!! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Всесвітній день науки в ім‘я миру та розвитку!!!

10.11.2022

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Україна – держава з високим рівнем освіти і науки.
Навіть у воєнний час освіта і наука проходять потужні трансформації та зміни, а сучасні наукові відкриття допомагають пришвидшити ці якісні зміни на краще.
Чернівецький медичний фаховий коледж пишається талановитими прогресивними науковцями, підтримує наукові ідеї, сприяє їх втіленню задля розвитку української науки. Цього дня науково-педагогічні працівники організували проведення круглого столу «Шляхи розвитку медичної науки в історичній ретроспективі», в роботі якого здобувачі освіти ознайомилися з досягненнями сучасної науки в галузі медицини, провідні напрямки та взаємопрокикнення медичної та військової галузей, підвищили свої знання про видатних науковців України, Буковини, лауреатів Нобелівської премії.
Відбулася ітлелектуальна гра «Знаю.Можу.Вмію» Проведена гра, показала, що є не лише нестандартною формою проведення дозвілля, а й формує ряд якостей, необхідних у будь-якій справі: вміння швидко та логічно мислити, аналізувати ситуацію, ефективно працювати в команді, а також шукати та знаходити необхідну інформацію.
Світ науки не має меж, і перемоги наших вчених є предметом національної гордості.Тільки спираючись на розвинену та потужну науку, можна побудувати конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність усього українського суспільства