#StandWithUkraine

Click to support
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

30.07.2022

30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян щодо глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

          До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Чернівецькому медичному фаховому коледжі розроблено план заходів задля інформування здобувачів освіти про проблему сучасного рабства, підвищення рівня обізнаності щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як «торгівля людьми» та «експлуатація». Кожен здобувач має можливість отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Куди звертатися, щоби протидіяти торгівлі людьми?

https://rada.info/upload/users_files/04416832/77fb26117075daa0c53e497aad31c1d5.docx

Національна гаряча лінія для дітей та молоді

        З 2013 року Громадська організація «Ла Страда-Україна» забезпечує роботу єдиної в Україні Національної гарячої лінії для дітей та молоді.

        Діти, підлітки та студентська молодь мають можливість анонімно і конфіденційно отримати підтримку в будь-яких складних життєвих ситуаціях, а дорослі – проконсультуватися з психологами, юристами, соціальними працівниками та соціальними педагогами щодо ситуацій, які стосуються дітей та порушення їхніх прав.

Підтримка поруч! Звертайтеся за консультацією:

childhotline_ua

CHL116111

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 

116 111 (з мобільного)