#StandWithUkraine

Click to support
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПУЛЬМОНОЛОГА « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПУЛЬМОНОЛОГА

17.05.2020

17 травня відзначається Всесвітній день пульмонолога, який офіційно заснували в 1997 році, і з того часу він є приводом не лише привітати лікарів цієї спеціальності, а й нагадати громадськості про необхідність профілактичних оглядів дихальної системи та підвищити обізнаність суспільства про небезпеку захворювань органів дихання.

Пульмонологія – це розділ клінічної медицини, що вивчає хвороби органів дихання, а лікарі пульмонологи спеціалізуються на виявленні та лікуванні цих захворювань.

Що ж лікує лікар пульмонолог? Це бронхіти, пневмонії, плеврити, бронхіальна астма, хронічні обструктивні захворювання легенів, абсцеси легень, туберкульоз легень – і це ще далеко не повний перелік хвороб дихальних шляхів. 

А ще, враховуючи нинішню ситуацію з коронавірусною інфекцією, стає зрозуміло, що пульмонологи разом з лікарями реаніматологами та игровые автоматы которые реально дают выиграть інфекціоністами опинилися на передовій у боротьбі з цією страшною загрозою, рятуючи людські життя.

Отож, у цей святковий день ми вітаємо лікарів пульмонологів з нагоди професійного свята та зичимо їм міцного здоров’я, успіхів у медичній практиці та достойної винагороди за їхню працю!