#StandWithUkraine

Click to support
ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС ПІД ЧАС ВОЄННОГО ЧАСУ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС ПІД ЧАС ВОЄННОГО ЧАСУ

01.04.2022

31 березня в Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбулися збори кураторів, на яких обговорили питання щодо проведення виховної роботи зі студентами під час воєнного часу.
В обговоренні взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи, к.філол.н. Ольга СТРИЖАКОВСЬКА та практичний психолог, к. психол. н. Людмила УКРАЇНЕЦЬ.
Заступник директора наголосила, що сьогодні перед кураторами стоять нові виклики. Їхня діяльність потребує належної психолого-педагогічної підготовки.
Продовження дистанційного освітнього процесу у весняному семестрі, попри біду, горе і всі негаразди, викликані безглуздою війною російських терористів, вимагає постійного зосередження уваги на функціональних можливостях студентської спільноти, підтримці згуртованості та впевненості молодих людей. Тож, тісний зв’язок куратора академічної групи зі здобувачами є середовищем відгуку довіри, зібраності та сконцентрованості молодого колективу, у виконанні покладених на нього завдань.
Під час обговорення увага сконцентровувалася на кураторському контролі за долею кожного студента, його участі у навчанні, можливих проблемах, потребах, необхідній допомозі для повноцінної діяльності. Наразі, жоден студент не залишається за межами поля зору кураторів. Куратори мають зв’язок з усіма здобувачами освіти і їхніми батьками, щоденно комунікують із студентською спільнотою, моніторять та узагальнюють події освітньої діяльності академічних груп. Позитивний вплив на студентське середовище підсилюють години спілкування, які щотижнево, дистанційно проводяться у кожній групі.
Практичний психолог: “У непрості часи кожен із нас переживає цілу гаму почуттів і це цілком нормально відчувати часом суперечливі емоції, коли у твоїй країні війна. І весь цей час наша психіка перебуває в екстремальних умовах, витримуючи колосальну напругу. Дуже важливо розуміти, що з вами відбувається зараз, чого чекати далі, і головне – як давати собі раду у такому випадку”. Також наголосила на психологічній допомозі, яку вона надає щоденно
усім, хто цього потребує.