#StandWithUkraine

Click to support
ВИПУСК 2021 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВИПУСК 2021

29.01.2021

Шановні колеги! Дорогі випускники та батьки!

       Маю високу честь і надзвичайну приємність привітати вас зі знаменною подією – успішним завершенням навчання в коледжі! Ви – випускники 2021. Це знакова подія, бо цьогоріч коледж відзначатиме 210-ту річницю з дня заснування, та й розпочав свою діяльність саме з акушерської школи.

Ми щиро вдячні за те, що місцем свого професійного і духовного становлення обрали саме Чернівецький медичний фаховий коледж.

Всі ці 210 славетних років багато поколінь викладачів, студентів і випускників прославляли коледж духовними злетами, берегли та збагачували його традиції. Ваш внесок – це наполегливе навчання, активна участь у культурному житті та спорті, студентське самоврядування, волонтерська робота і багато-багато справ та вчинків, які додалися до скарбниці здобутків коледжу за роки його процвітання.

І в тому, що Чернівецький медичний фаховий коледж – найславетніший заклад не тільки  Буковини – також і ваша чимала заслуга.

       Дорогі випускники! Ви стали офіційно акушерками. Це завжди подія.

       Шановні наші молоді колеги, ваша дорога до знань була довгою і часом важкою, але з успішним пунктом призначення.

Дякую вам за працелюбність, дружелюбність та бажання професійно розвиватися.

А ще ми вдячні Вам, шановні батьки, за те, що довірили нам своїх дітей. Ми сподіваємось, що виправдали всі очікування і повернули Вам вже сформовану особистість, яка знає, що бути медиком – це не просто одягнути білий халат. Бути медиком – це бути на вістрі допомоги тим, хто цього потребує.

        Колектив коледжу щиро вітає вас! Бажаємо здоров’я, процвітання та багато можливостей до  розвитку.  До нових зустрічей!

 

 

Директор                                                 Фрозіна КУЗИК