Янголи в медичній формі, зі святом!
Сьогодні – День екстреної медичної допомоги. День тих, хто працює на швидкості світла, приймає рішення за долі секунди та тримає життя пацієнта на кінчиках своїх пальців.
Для нашого коледжу це особливий день, адже ми щодня навчаємо майбутніх фельдшерів та екстрених медичних техніків. Дивлячись на наших студентів, ми впевнені: майбутнє української екстреної медицини – у надійних, сміливих та палких руках!
Дякуємо всім працівникам ЕМД за кожне врятоване життя, за роботу під сиренами, за невтомність і величезне серце.
Студентам-медикам бажаємо: беріть приклад з найкращих, вбирайте знання і нічого не бійтеся!
Діючим медикам бажаємо: менше викликів, більше вдячних усмішок і обов’язково – повноцінного відпочинку після важких змін.
Зі святом! Ви – наші герої!