#StandWithUkraine

Click to support
З ЮВІЛЕЄМ, ЛЮБИЙ КОЛЕДЖЕ! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

З ЮВІЛЕЄМ, ЛЮБИЙ КОЛЕДЖЕ!

13.10.2021

13 жовтня 2021 року у конференц-залі Чернівецького медичного фахового коледжу  відбулося урочисте засідання з нагоди  210-ої річниці з дня заснування,  у якому взяли участь викладачі, студенти, ветерани, випускники коледжу. Захід відбувався із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка Фрозіна Кузик, яка зазначила, що проведення святкових заходів у такому форматі – це вимога тих ситуацій, що пов‘язані із здоров‘ям усіх нас, і хоча святкування не є масштабним, але вкрай важливим і цінним заходом в контексті відзначення ювілею. Дорога у 210 років привела заклад освіти з Австро-Угорської імперії у сучасну незалежну Україну, неодноразово змінюючи статус від акушерської  школи до  фахового коледжу.

      На ювілейний захід були запрошені шановні  ветерани, чий внесок у розбудову коледжу неможливо переоцінити:  Кулик Олександр Федорович, Кулик Людмила Іванівна, Бешега Домніка Миколаївна, Богатко Віктор Мечиславович, Никитюк Валентина Василівна, Піддубна Поліна Іванівна, Прунчак Наталія Іванівна, Волошина Дарія Дмитрівна, Лавриненко Таміла Павлівна, Доготар Надія Анатоліївна, Ясінська Майя Кузьмівна. Після урочистого зібрання відбулися теплі зустрічі випускників з ветеранами та викладачами коледжу.

  Гордістю закладу освіти є і його випускники. Всі вони дуже різні, але їх єднає щира любов до Alma Mater. До коледжу завітали випускники різних  років: Тетяна Темерівська (1982), Юрій Бойко (1984), Михайло Гнатюк (1984), Наталія Фрунзе (1994), Надія Лабанда (1999), Ольга Кобевко (2001), Анна Рибарчук (2010), Юлія Паранюк (2014).

У рамках відзначення ювілею відбулося відкриття доклінічного кабінету медсестринських втручань та презентація віртуального 3D туру по коледжу.

Ми сподіваємося, що кожен проніс святковий настрій у своїх серцях впродовж сьогоднішніх зустрічей, щирих розмов та теплих спогадів, а фото  на згадку зародили в серцях щемливі та трепетні почуття.

ПАМ`ЯТАЄМО ПРО МИНУЛЕ, ТВОРИМО СУЧАСНІСТЬ, ПЛАНУЄМО ПРО МАЙБУТНЄ