#StandWithUkraine

Click to support
ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

23.04.2020

Враховуючи епідемічну ситуацію в світі, пов’язану з поширенням китайського вірусу СOVID-19 у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ викладачами інфектології та епідеміології проводиться санітарно-освітня робота серед студентів усіх спеціальностей та слухачів відділення післядипломної освіти.

Студенти та слухачі інформовані стосовно поширення захворюваності коронавірусом  в світі, властивостей збудника, джерел та механізмів передачі, основних симптомів, а також ознайомлені з основними методами діагностики та лікування даного захворювання. Особлива увага приділяється профілактичним заходам. Ця інформація була представлена в формі лекцій, презентацій, відеофільмів, санбюлетнів, рекомендаційних листівок.

При проведенні профілактичних заходів викладачі керувалися рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, наказами МОЗ України, а також Центру громадського здоров’я України.

В зв’язку з виявленням першого лабораторно підтвердженого випадку інфікування коронавірусом в Чернівецькій області студентам дані рекомендації щодо спостереження за станом їхнього самопочуття використання засобів підвищення імунітету, дотримання правил особистої гігієни. Проінформовані про те, що у Чернівецькій області працює цілодобова «гаряча лінія» для інформування населення щодо отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус СOVID-19.  Телефон цілодобової гарячої лінії  0660849313

Оскільки коронавірусна інфекція відноситься до інфекційних захворювань, що становлять виняткову епідемічну небезпеку частина практичних занять з інфектології, медсестринства в інфектології була відведена на вивчення алгоритму використання захисного костюма, дотримання правил його одягання і знімання.

Крім того під час бесід надавалися електронні копії інформаційних матеріалів для їх висвітлення у відповідних Вайбер-групах, соціальних мережах  та на інших сайтах.

Презентація Коронавірус (2019-nCoV) Етіологія, епідеміологія та профілактика

Презентація Що таке Коронавірус 2