#StandWithUkraine

Click to support
Заняття-екскурсія у Чернівецькому літературно-меморіальному музеї Ольги Кобилянської « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Заняття-екскурсія у Чернівецькому літературно-меморіальному музеї Ольги Кобилянської

20.02.2023

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього

М. Рильський

Становлення національно свідомого фахівця-патріота проходить червоною ниткою крізь усі заняття з української літератури. А заняття-екскурсії у літературно-меморіальних музеях міста ще й виховують у майбутніх медиків почуття гордості за своїх талановитих земляків. 20 лютого 2023 року студенти І курсу групи «А» освітньої програми «Сестринська справа» разом з викладачами Авдіковською Л. та Українець Л. на занятті з української літератури  завітали до Чернівецького літературно-меморіального музею Ольги Кобилянської, що розміщений у будинку, який став першою власною оселею буковинської письменниці. Під час захопливої розповіді екскурсовода Данілевич Алли студенти  дізналися про цікаві факти біографії і творчої діяльності Буковинської Горлиці, побачили літературну експозицію  та особисті речі, портрети, а це допомагає краще познайомитися з літературою рідного краю.

Музей добре передає атмосферу життя Ольги Кобилянської, чим робить її ближчою для відвідувачів закладу.

Враження студентів від перегляду експозицій змінювалися від цікавості, до подиву і навіть захоплення. Подібні зустрічі дозволяють стати на мить свідками минулого.  

А минуле, сучасність та майбутнє не існують окремо, а становлять єдине ціле.