#StandWithUkraine

Click to support
ЗАНЯТТЯ З ПАТОМОРФОЛОГІЇ ТА ПАТОФІЗІОЛОГІЇ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЗАНЯТТЯ З ПАТОМОРФОЛОГІЇ ТА ПАТОФІЗІОЛОГІЇ

30.03.2020

Карантин триває… Освітній процес у Чернівецькому медичному коледжі продовжується в режимі дистанційного навчання.


Студенти І курсу ОПП «Лікувальна справа» на основі ПЗСО вивчають дисципліну «патоморфологія та патофізіологія» на платформі Moodle, яка завантажена на сайті коледжу й забезпечує діалог та співпрацю між викладачем і студентами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фельдшери активно працюють, засвоюють теоретичний матеріал з теми «Пухлинний ріст, ознаки, види росту пухлин», адже в контенті Moodle є завантажені презентації, фото макропрепаратів, а за необхідності, у створеній групі Viber , можна отримати додаткові консультації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Практичні заняття проводяться в реальному часі шляхом обговорення актуальних питань з теми «Визначення за морфологічними ознаками видів росту пухлин», вивчення макропрепаратів за фото, вирішення ситуаційних завдань.
Оцінювання поточної навчальної діяльності здійснюється за результатами тестового контролю, який студенти у відведений час проходять на платформі Moodle. Після завершення тестування програма обраховує відсотки, виставляє бали за встановленими параметрами з наступним збереженням в журналі групи