#StandWithUkraine

Click to support
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ №1 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ №1

30.08.2023

30 серпня 2023 року відбулося перше засідання педагогічної ради. Слово мали директорка коледжу, к.мед.н., Фрозіна КУЗИК із звітом про особливості організації освітнього процесу, фінансової діяльності в Чернівецькому медичному фаховому коледжі за 2022/2023 н.р. в умовах воєнного стану та завдання на 2023/2024 н.р., заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга СТРИЖАКОВСЬКА  із звітом про виховну роботу, яка підкреслила важливість підвищення національно-патріотичного виховання заради побудови суверенного суспільства та гідного представлення нашої країни в світі.

Відповідальний секретар приймальної комісії Іван ВИШНЬОВСЬКИЙ виступив із результатами роботи приймальної комісії у 2023 році та завданнями на 2024 рік щодо збільшення контингенту здобувачів освіти.

 Заступник директора з навчальної роботи, к.мед.н. Тетяна БОЙЧУК інформувала про організацію освітнього процесу у 2023/2024 н.р. в умовах воєнного стану.

Фрозіна Василівна зазначила про високий рівень  співпраці Чернівецького медичного фахового коледжу із закладами охорони здоров’я. Також наголосила про важливість підвищення ЯКОСТІ ОСВІТИ у здобувачів освіти в умовах війни.