#StandWithUkraine

Click to support
ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

08.02.2023

08.02.2023 у режимі офлайн відбулися збори студентського самоврядування та чергове засідання студентської ради Чернівецького медичного фахового коледжу, які розпочалися хвилиною мовчання (вшануванням пам’яті воїнів ЗСУ). Спікером засідання була в.о. голови Анастасія АНТОНЮК, студентка ІІ курсу ОПП «Сестринська справа».
До лідерів студентства звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи, к. філол. н. Ольга СТРИЖАКОВСЬКА. У своєму виступі зазначила: «Я впевнена, що студентський актив гідно представлятиме коледж на всіх рівнях. Досвід роботи в студентських радах обов’язково допоможе вам і в подальшій кар’єрі. Ви доноситимете нам пропозиції та думку студентства, і ми спільно будемо вирішувати всі питання. Бажаю усім студентам розвиватися, рухатися тільки вперед, до ПЕРЕМОГИ, бути креативними й стресостійкими, а головне – відчувати гордість за свій коледж і разом робити його ще кращим!»
На засіданні було обговорено низку питань та планів на ІІ семестр, а саме:
Про зміни у складі Студентської ради (Анастасія АНТОНЮК).
Про участь членів Студентської ради у перегляді освітніх програм, виборі дисциплін (Олег ТОДОРЮК).
Про обрання делегатів від студентства до комісії з питань етики та академічної доброчесності (Катерина БАБІЙ).
Про підготовку другокурсників до НМТ(Анастасія АНТОНЮК).
Про підготовку до проведення ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції (Анастасія АНТОНЮК).
Про створення студентського хабу для відпрацювання тренінгів щодо надання першої домедичної допомоги «Medical club» (Анна ІЛІКА).
Про підготовку до Дня фельдшера (Анастасія КУРИК).
Про організацію акції «Здай кров – врятуй життя» (Євген КАТАН).
Студентський актив висловив власні пропозиції щодо продуктивної праці і реалізації всіх креативних задумів. А також відзначив, що засідання є корисними. Вони взаємозбагачують, розвивають, народжують нові ідеї, які тільки разом можна втілювати у життя.
ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА СЛУЖБУ ТА ЗА НАШУ УКРАЇНУ!