#StandWithUkraine

Click to support
ЗУСТРІЧАЙТЕ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СНУ 2020 РОКУ! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЗУСТРІЧАЙТЕ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СНУ 2020 РОКУ!

13.03.2020

       Сон, найкраща з насолод життя, на відміну від інших, не стомлює і не приїдається. (Роджер Желязни)

     Щорічно Всесвітній день сну відзначається у п’ятницю напередодні дня весняного рівнодення. А значить, Всесвітній день сну 2020 року припадає на 20 березня.

      Вперше Всесвітній день сну (World Sleep Day) відзначили у 2008 році. Заходи, що проводяться цього дня, покликані пропагувати незаперечну користь правильного і повноцінного сну для здоров’я людей, привернути увагу до проблем порушення сну, викликаних хворобами або неправильним режимом дня, а також відновити здоровий сон і можливість повноцінного відпочинку.  Адже, порушення циклу «сон-неспання» спостерігається у 38 – 45% людської популяції.

      Сон – це абсолютно невід’ємний стан нормальної  життєдіяльності людини. Сон необхідний, як вода та їжа. У дорослої людини потреба уві сні складає 6-8 год. У випадку насильницької депривації сну (позбавлення) виникає стрес, виснаження, розлади психічної діяльності та смерть людини. Світовий рекорд абсолютного неспання зареєстрований у Книзі рекордів Гіннеса і складає всього 11 діб (264 год).

      Не забувайте, що третину життя ми проводимо уві сні. Тому важливо турбуватися про цю частину життя, зберігати її природний ритм!

     Сон – еліксир краси!  Намагайтеся приймати його у великих дозах!